Máchova 1113, 386 01 Strakonice
+420 608 763 693
E.Gaisler@seznam.cz

Sportovní svátek pro celý region! Tím je mistrovství České republiky basketbalistek do čtrnácti let, jehož dějištěm jsou od čtvrtku 26. do neděle 29. dubna Strakonice, kam se prestižní akce v podobě tuzemského šampionátu vrací po delší době. U Otavy se představí osmička elitních týmů (Strakonice, Sparta Praha, USK Praha, Žabiny Brno, KP Brno, Hradec Králové, Ostrava a Ústí nad Labem), která bude bojovat o prestižní titul mistra České republiky. Nenechte si takovou událost ujít!

Skupina A

USK Praha

SBŠ Ostrava

BK Žabiny Brno

Sparta Basketbal

Skupina B

KP Brno

Ústí nad Labem

BK Strakonice

Hradec Králové


26-04-2018
9:00, sk. A: BA Sparta Praha – SBŠ Ostrava 86:49 (27:11, 49:26, 70:34).
26-04-2018
11:00, sk. A: BK Žabiny Brno – USK Praha 81:52 (27:8, 40:23, 65:35).
26-04-2018
13:00, sk. B: Sokol Nilfisk Hradec Králové – Sluneta Ústí nad Labem 95:54 (13:10, 35:23, 66:42).
26-04-2018
15:00, sk. B: BK Strakonice – KP Brno 66:68 (11:16, 33:28, 45:53).
26-04-2018
16.45: Slavnostní zahájení mistrovství České republiky
26-04-2018
17:30, sk. A: SBŠ Ostrava – USK Praha 58:55 (10:15, 26:29, 46:38).
26-04-2018
19:30, sk. A: BA Sparta Praha – BK Žabiny Brno 57:59 (17:7, 34:24, 45:45).
27-04-2018
9:00, sk. B: Sluneta Ústí nad Labem - KP Brno 64:98 (23:23, 45:37, 57:74).
27-04-2018
11:00, sk. B: Sokol Nilfisk Hradec Králové - BK Strakonice 72:55 (24:12, 43:19, 56:39).
27-04-2018
13:00, sk. A: BK Žabiny Brno - SBŠ Ostrava 69:58 (25:12, 34:26, 56:48).
27-04-2018
15:00, sk. A: USK Praha – BA Sparta Praha 52:71 (11:22, 21:41, 31:53).
27-04-2018
17:00, sk. B: BK Strakonice - Sluneta Ústí nad Labem 81:63 (30:9, 42:27, 57:45).
27-04-2018
19:00, sk. B: KP Brno - Sokol Nilfisk Hradec Králové 55:79 (14:18, 22:36, 31:60).
28-04-2018
10:00, osmifinále: SBŠ Ostrava - Sluneta Ústí nad Labem 68:63 (25:12, 43:21, 59:42).
28-04-2018
12:00, osmifinále: BK Strakonice - USK Praha 51:36 (13:7, 29:9, 32:23).
28-04-2018
14:00, semifinále: BK Žabiny Brno - KP Brno 60:50 (16:14, 29:26, 38:35).
28-04-2018
16:00, semifinále: Sokol Nilfisk Hradec Králové - BA Sparta Praha 78:63 (20:16, 40:25, 60:52).
29-04-2018
9:00, o 7. místo: Sluneta Ústí nad Labem - USK Praha 58:48 (18:16, 28:26, 41:36).
29-04-2018
11:00, o 5. místo: SBŠ Ostrava - BK Strakonice 60:41 (15:12, 42:19, 51:30).
29-04-2018
13:00, o 3. místo: KP Brno - BA Sparta Praha 74:61 (22:11, 35:31, 50:48).
29-04-2018
15:00, finále: BK Žabiny Brno - Sokol Nilfisk Hradec Králové 48:82 (13:17, 30:40, 39:58).

Mistrovství České republiky mladších žákyň U14

Pořadatel: BK Strakonice

Termín konání: 26. 4. – 29.4. 2018

Místo konání: STARZ aréna, Máchova 1113, 386 01 Strakonice

Ředitel turnaje: Eduard Gaisler (608 763 693)

Ubytování a strava: Petr Martínek (603 854 850)

Správa webu a PR: Jan Petráš (722 713 787)

 

Slavnostní vyhlášení výsledků

Finále: Žabiny Brno – Sokol Hradec Králové 48:82 (13:17, 30:40, 39:58).

O 3. místo: KP Brno - BA Sparta Praha 74:61 (22:11, 35:31, 50:48).

O 5. místo: SBŠ Ostrava - BK Strakonice 60:41 (15:12, 42:19, 51:30).

O 7. místo: Ústí nad Labem - USK Praha 58:48 (18:16, 28:26, 41:36).

2. semifinále: Hradec Králové - BA Sparta Praha 78:63 (20:16, 40:25, 60:52).

1. semifinále: BK Žabiny Brno - KP Brno 60:50 (16:14, 29:26, 38:35).

2. osmifinále: BK Strakonice - USK Praha 51:36 (13:7, 29:9, 32:23).

1. osmifinále: SBŠ Ostrava - Ústí nad Labem 68:63 (25:12, 43:21, 59:42).

6. utkání skupiny B: KP Brno - Hradec Králové 55:79 (14:18, 22:36, 31:60).

5. utkání skupiny B: BK Strakonice - Sluneta Ústí nad Labem 81:63 (30:9, 42:27, 57:45).

6. utkání skupiny A: USK Praha – BA Sparta Praha 52:71 (11:22, 21:41, 31:53).

5. utkání skupiny A: BK Žabiny Brno - SBŠ Ostrava 69:58 (25:12, 34:26, 56:48).

4. utkání skupiny B: Sokol Hradec Králové - BK Strakonice 72:55 (24:12, 43:19, 56:39).

3. utkání skupiny B: Sluneta Ústí nad Labem - KP Brno 64:98 (23:23, 45:37, 57:74).

4. utkání skupiny A: Sparta Praha – Žabiny Brno 57:59 (17:7, 34:24, 45:45).

3. utkání skupiny A: SBŠ Ostrava – USK Praha 58:55 (10:15, 26:29, 46:38).

Slavnostní zahájení šampionátu

2. utkání skupiny B: STRAKONICE - KP BRNO 66:68 (11:16, 33:28, 45:53).

1. utkání skupiny B: Hradec Králové – Ústí nad Labem 95:54 (13:10, 35:23, 66:42).

2. utkání skupiny A: Žabiny Brno - USK Praha 81:52 (27:8, 40:23, 65:35).

1. utkání skupiny A: Sparta Praha - Ostrava 86:49 (27:11, 49:26, 70:34).